Z Číny sa šíri nový vírus! Svet je ako na ihlách: Ak máte tieto 3 príznaky, mali by ste spozornieť

05.12.2023 01:15 Záhadný vírus podobný koronavírusu, ktorý sa už niekoľko týždňov šíri Čínou, bol teraz oficiálne potvrdený aj v Európe! V krajinách Blízkeho východu spôsobuje chaos, pričom svet je v stave vysokej pohotovosti kvôli obavám, že by mohla nastať nová pandémia. Z tohto dôvodu boli verejnosti oznámené prvé tri oficiálne príznaky.

Štatistický úrad zverejnil percentá priemyselnej produkcie: Pre túto krajinu to vôbec nevyzerá dobre!

05.12.2023 01:15 Priemyselná produkcia v Portugalsku klesla v októbri ôsmy mesiac po sebe, tempo poklesu však bolo podstatne miernejšie, než v predchádzajúcom mesiaci. Uviedol to v pondelok portugalský štatistický úrad. Informoval o tom portál RTTNews.

Tajná svadba krásnej herečky?! Pozrite sa na tie šaty: FOTO ako dôkaz

05.12.2023 01:15 Populárna herečka Vanessa Hudgens odhalila 9. februára, že je zasnúbená s americkým bejzbalistom Coleom Tuckerom . Teraz to vyzerá, že dvojica si povedala svoje áno.

Nemecko nepočíta so zlepšením vývoja ekonomiky v budúcom roku: Čo bude ďalej? Podniky sú zúfalé!

05.12.2023 01:15 Nemecké podniky, ktoré mesiace doplácajú na vysokú infláciu, výkyvy cien energií a geopolitickú nestabilitu, sú pesimistické aj čo sa týka vývoja ekonomiky v budúcom roku. Poukázala na to štúdia kolínskeho ekonomického inštitútu IW, podľa ktorej nemecké firmy so zotavením hospodárstva v roku 2024 nepočítajú. TASR o tom informuje na základe správy agentúry Reuters.

Počas vojny trpia nevinní: Z obyvateľov Pásma Gazy sa stali ľudia bez domova, číslo naháňa hrôzu

05.12.2023 01:15 Vyše 80 percent obyvateľov Pásma Gazy opustilo svoje domovy a presídlilo sa na iné miesto v tejto palestínskej enkláve. Ich presun je dôsledkom vojny Izraela s militantným hnutím Hamas.

Poradca Bieleho domu to povedal na plné ústa: Nebyť USA, vojna na Ukrajine by vyzerala inak

05.12.2023 01:15 Ukončenie americkej vojenskej pomoci pre Ukrajinu by umožnilo ruskému prezidentovi Vladimirovi Putinovi triumfovať vo vojne na Ukrajine. Uviedol to v pondelok poradca Bieleho domu pre národnú bezpečnosť Jake Sullivan. TASR prevzala správu z agentúry AFP.

Polícia upozorňuje na kritický úsek: Cesta je ťažko prejazdná, vyhnite sa jej

05.12.2023 01:15 Krajský dopravný inšpektorát v Bratislave neodporúča vodičom nákladných vozidiel prejazd úsekom cesty II/501 medzi obcami Plavecké Podhradie a Sološnica v okrese Malacky. Dôvodom sú zlé poveternostné podmienky. Informuje o tom polícia na sociálnej sieti.

Pri zatýkaní na nich namieril zbraň a vystrelil: Dvaja policajti nakoniec zraneniam podľahli

05.12.2023 01:15 Dvaja poľskí policajti podľahli vážnym strelným zraneniam, ktoré utrpeli v piatok pri zatýkaní hľadaného muža v meste Vroclav na západe Poľska. TASR správu prevzala v pondelok z agentúry DPA i agentúry PAP, ktorá sa odvolala na miestnu políciu.

Daniel Krakovský z iniciatívy slovenských maloobchodníkov nerozumie rozhodnutiu vlády: Čo je veľa, to je veľa!

05.12.2023 01:15 Iniciatíva slovenských maloobchodníkov nerozumie snahe vlády o konsolidáciu sprevádzanú rozdávaním stoviek miliónov eur. Predseda iniciatívy Daniel Krakovský v pondelok uviedol, že vláda plánuje vybrať od podnikateľov viac napriek tomu, že dlh bude klesať iba o nevyhnutné minimum.

Vieme, kde získate príspevok 300 eur na zuby!

05.12.2023 01:15 Starostlivosť o zdravie zubov je poriadne nákladná záležitosť. Teraz však môžete získať príspevok viac ako 300 eur na to, aby bol váš úsmev zdravý a žiarivý. Využite atraktívnu novinku!

Hybridné pracovné miesto naberá na popularite

05.12.2023 01:15 Kombinácia práce z domu a z kancelárie je stále viac obľúbená u zamestnancov i zamestnávateľov.

Šikmú vežu v Bologni ochránili pred zrútením: Keď to uvidíte... Bizarné riešenie!

05.12.2023 01:15 Aj stredoveké stavby pravdepodobne majú určenú svoju záruku. Šikmú vežu v talianskej Bologni tak museli podoprieť kvôli obavám z jej zrútenia. Riešenie našli skutočne originálne - drevené dosky!

Zjednodušené Vianoce: Ako to má Evelyn, Adam Bárdy a ďalšie známe osobnosti?

05.12.2023 01:15 Vianočný čas je krásnym obdobím, no môže prinášať aj stres a uponáhľanosť. Ako sa s týmto paradoxom vyrovnávajú známe slovenské osobnosti Evelyn, Soňa Skoncová, Adam Bardy či Števo Martinovič? A čo na to ich fanúšikovia? Všetci majú svoj unikátny spôsob, ako si to magické predvianočné obdobie zjednodušujú.

Vážny príkaz pre WHO od armády: Má 24 hodín na to, aby opustila juh Pásma Gazy!

05.12.2023 01:15 Izraelská armáda Svetovú zdravotnícku organizáciu vyzvala, aby v priebehu 24 hodín opustila svoje zdravotnícke zariadenie na juhu Pásma Gazy. Oznámil to v pondelok šéf WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus na sociálnej sieti, informuje TASR.

Hrôza pred Vianocami: Mamu brutálne usmrtil žralok! Stisne vám srdce, ako k útoku prišlo

05.12.2023 01:15 Iba päťročné dievčatko bude mať veľmi smutné Vianoce. Uplynulý víkend totiž zavítalo na mexickú pláž v sprievode svojej mamy Maríe Fernandy Martínez Jiménez , ktorú smrteľne pohrýzol žralok.