mobilenet.cz 19.06.2026 18:45 Operátor O2 a CETIN završují klíčovou fázi rozvoje mobilních sítí 5G ve venkovských a technicky náročných oblastech České republiky. Výstavba 20 nových vysílačů přinese do konce června letošního roku stabilní signál do 32 dosud nepropojených lokalit. Projekt zaměřený na eliminaci tzv. bílých míst je spolufinancován z prostředků Evropské unie v rámci Národního plánu obnovy .

Čítať celý článok >>