Blesk.cz 25.06.2026 08:00  Metro na lince B mezi Smíchovským nádražím a Florencí v centru Prahy ve čtvrtek ráno v obou směrech zhruba dvě hodiny nejezdilo, provoz byl obnoven kolem 06:45. Vyplývá to z informací na webu pražského dopravního podniku . Dopravce původně informoval o srážce metra s člověkem ve stanici Anděl, mluvčí DPP Aneta Řehková pak uvedla, že vlak narazil do překážky, což byl spadlý kabel. Záchranáři k události nevyjížděli, řekl mluvčí pražské záchranné služby Karel Kirs.

Čítať celý článok >>