Rozšírené hľadanie
Streda 30. November 2022 |
meniny má Ondrej, Andrej
V Košiciach otvorili centrum: Má sa venovať prevencii proti náhlym úmrtiam mladých športovcov

30.11.2022 00:30 V košickom VÚSCH otvorili Centrum preventívnej a športovej kardiológie. Spustili v ňom špeciálny projekt na rýchle komplexné kardiologické vyšetrenie so zameraním na včasné odhalenie rizika náhleho ohrozenia života z kardiovaskulárnych príčin.

Nečakaná KRITIKA nemeckého prezidenta: Toto považuje za NESPRAVODLIVÉ!

30.11.2022 00:30 Nemecký prezident Frank-Walter Steinmeier vyhlásil, že vyhlásenie prímeria na Ukrajine by teraz bolo nespravodlivé, a kritizoval politikov, ktorí vyzývajú Kyjev a Moskvu, aby si sadli za rokovací stôl. Steinmeier to vyhlásil v rozhovore pre rozhlasovú stanicu Deutsche Welle , ktorý monitorovala britská stanica BBC, odkiaľ správu prebrala aj agentúra TASR.

To že je 55-ročná babička? Krainovej sestra schudla a omladla o 20 rokov: Aha, ako vyzerá FOTO

30.11.2022 00:30 Staršia sestra Simony Krainovej Yvona je dôkazom toho, že v jej prípade je vek naozaj len číslo.

Podľa SKSaPA vláda ZABUDLA na ostatných zdravotníkov: Žiada o odstránenie DISKRIMINÁCIE!

30.11.2022 00:30 Štát glorifikoval lekárov a zvyšných zdravotníkov hodil cez palubu. Pre TASR to uviedla Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek . Reagovala tak na dohodu medzi lekárskymi odborármi a vládou, ktorá podľa nej nevyriešila odmeňovanie sestier a pôrodných asistentiek. Vládu a príslušné ministerstvá žiada, aby odstránili diskrimináciu v zdravotníctve.

Bieloruská aktivistka Kalesnikavová je HOSPITALIZOVANÁ: Záhadné okolnosti prevozu do nemocnice!

30.11.2022 00:30 Bieloruská opozičná politička Maryja Kalesnikavová, ktorú odsúdili na 11 rokov väzenia, je hospitalizovaná na jednotke intenzívnej starostlivosti v meste Homeľ na juhovýchode Bieloruska. Podľa agentúry AFP to v utorok potvrdila tlačová služba lídra bieloruskej opozície Viktara Babaryku, ktorá sa odvolala na právnika Kalesnikavovej.

Minister Káčer sa stretol s Blinkenom: Šéfovia diplomacie SR a USA sa JEDNOZNAČNE zhodli na...

30.11.2022 00:30 Minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Rastislav Káčer sa v utorok stretol na okraj ministerskej schôdzky členských krajín NATO so svojím americkým náprotivkom Antonym Blinkenom. Obaja potvrdili strategické partnerstvo Slovenska a USA, odsúdili útoky Ruska na ukrajinskú civilnú infraštruktúru a zhodli sa na nevyhnutnosti pokračovať v širokej podpore Ukrajiny. TASR o tom informoval komunikačný odbor ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí.

Takto ste mesto na východe ešte nevideli! Najkrajšie zábery z metropoly Šariša

30.11.2022 00:30 Záľuba, ktorá prerástla do vášne! Prešovský fotograf Tibor Šarišský sa svojmu koníčku venuje už 20 rokov a vytvoril skvostné fotografie. Zameriava sa na krajiny a šport. Pozrite si sériu jeho nezvyčajných záberov na metropolu Šariša. V takomto svetle a uhle ste Prešov ešte určite nevideli!

Ktorý film je starší? Ukážte svoje vedomosti z kinematografie

30.11.2022 00:30 Viete správne určiť, ktorý film mal premiéru skôr?

Mimoriadne OZNÁMENIE spoločnosti Twitter: Po novom sú ZRUŠENÉ tieto obmedzenia!

30.11.2022 00:30 Americká spoločnosť Twitter oznámila, že zrušila obmedzenia, ktoré zabraňovali šíreniu dezinformácií týkajúcich sa ochorenia COVID-19. TASR správu prevzala zo stanice CNN.

Názor Slovákov na úlohu zdravotníctva: NEUVERITEĽNÉ, čo vyplýva zo záverov prieskumu!

30.11.2022 00:30 Slováci preferujú v zdravotníctve kvalitu a kratšie čakacie doby pred finančnými nákladmi na zdravotnú starostlivosť. Vyplýva to z prieskumu verejnej mienky, ktorý pre Inštitút ekonomických a spoločenských analýz uskutočnila agentúra Focus od 21. do 27. septembra formou osobných rozhovorov. Výberovú vzorku tvorilo 1 009 respondentov. Informoval o tom analytik INESS Martin Vlachynský.

Európska komisia schválila memorandum so Slovenskými elektrárňami: Zabráni vplyvu rastu CIEN?

30.11.2022 00:30 Európska komisia v pondelok listom oznámila ministerstvu hospodárstva, že nemá výhrady voči memorandu medzi Ministerstvom hospodárstva SR, Ministerstvom financií SR a Slovenskými elektrárňami . V utorok o tom informoval rezort hospodárstva. Schválenie memoranda umožňuje dodávky silovej elektriny v ročnom objeme približne šesť terawatthodín za aktuálne platnú cenu.

Spojené štáty zvažujú ďalšiu pomoc Ukrajine: USA chce poskytnúť protivzdušnú obranu Patriot!

30.11.2022 00:30 Spojené štáty zvažujú, že poskytnú Ukrajine systémy protivzdušnej obrany Patriot, aby sa mohla lepšie chrániť pred útokmi Ruska. Uviedol to v utorok popredný predstaviteľ Pentagónu podľa televízie CNN, informuje TASR.

Rezort obrany USA ŠOKUJE: Neuveríte, ako sa má do roku 2035 rozrásť jadrový ARZENÁL Číny!

30.11.2022 00:30 Jadrový arzenál Číny sa do roku 2035 pravdepodobne viac než strojnásobí, a to na 1500 jadrových hlavíc. V utorkovej výročnej správe o čínskej armáde to uviedlo americké ministerstvo obrany, ktoré okrem iného poukázalo aj na rastúcu sofistikovanosť čínskych vzdušných síl. TASR správu prevzala z agentúry AFP.

Aj Vianoce sú Fun rádio – odštartovala ich obľúbená generálka Vianoc

30.11.2022 00:30 Ako každý rok - 24. novembra - začali Vianoce priamo v štúdiu Fun rádia. Vianočnú náladu celému Slovensku priniesla tradičná a dlho očakávaná generálka Vianoc, ktorá už po šiestykrát odštartovala obdobie plné najlepších vianočných hitov, mimoriadne obľúbených súťaží a darčekov.

Prezidentkina správa o stave SR NEOSTALA bez odozvy! Okomentovala to koalícia aj OPOZÍCIA, AHA

30.11.2022 00:30 Na správu o stave Slovenskej republiky, ktorú prezidentka SR Zuzana Čaputová predniesla v utorok v Národnej rade SR, reagovali koaliční aj opoziční politici. TASR prináša súhrn reakcií.