Blog.sme.sk 22.06.2026 17:47 Rieka je živý tvor, tak ju vidím ja. Plávam v nej po celý rok, ale v lete aj vodáčím. To vytiahneme s kapitánom kanojku z lodenice a plavíme sa. Pomocou sily v pádlach zdolávame rieku, niekedy vplávame aj jej ramien.

Čítať celý článok >>