PORADA.sk: Firma & Účtovníctvo 23.06.2026 13:45 Dobry den, som zamestnanec, zamestnavatel mi robil danove priznanie. Poslala som postou doporucene vyhlasenie k 2% dane rodicom, potvrdenie od zamestnavatela. Dnes mi prisla vyzva, ze som to mala poslat elektronicky. Zivnost mam uz dlhsie pozastavenu. Tak v com je problem? Vdaka

Čítať celý článok >>