PORADA.sk: Firma & Účtovníctvo 26.06.2026 02:15 Pred 8 rokmi sme si dali zasklit logiu Teraz domovnik prisiel s tym, ze kedze sa bude robit obnova bloku , je nutne zasklenie odstranit a uviest logiu do povodneho stavu Je to v poriadku , musime zasklenie odstranit ? Dakujem

Čítať celý článok >>