Reflex CZ 27.06.2026 17:15  V súdánském Nzara byl před 50 lety hospitalizován první pacient nakažený virem Eboly. Než se šířící se nemoc podařilo dostat pod kontrolu, nakazilo se 284 lidí a polovina z nich zemřela. Jaké byly další výskyty viru, který se znovu objevil v polovině letošního května? Může v éře popíračů lékařské vědy vést k další pandemii?

Čítať celý článok >>