Monitorujeme 1452 zdrojov
Blog | Sme.sk (Výber) 27.06.2026 22:16 Bernolák vylúčil r. 1787 zo slovenčiny „y“. Hovoríme iba jedno „i“, preto písať ho dvomi znakmi označil za nerozum.
Najnovšie
Najčítanejšie
TOP 3dni
TOP 7dní
Magazíny - najnovšie články
